Mobile Trends for Marketers

Miło nam poinformować że, OX Media zostało dumnym patronem specjalnej edycji konferencji Mobile Trends Conference! Konferencja Mobile Trends for Marketers odbędzie się w dniach 23 – 24 maja 2013 w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie. 

Konferencja Mobile Trends jest przeznaczona dla osób czynnie działających w marketingu i promocji, które chciałyby zacząć promować swoje usługi z wykorzystaniem marketingu mobilnego, ale do tej pory nie miały wystarczającej wiedzy by to zrobić.

Podczas dwudziestu wystąpień, trwających po 30 minut, zostaną przedstawione najważniejsze zagadnienia dotyczące promocji w mobile. Prelegenci, będący wyłącznie ekspertami i praktykami z danej dziedziny, zadbają by materiał został omówiony od podstaw. Szczególny nacisk zostanie położony na zaprezentowanie najświeższych trendów oraz praktycznych zastosowań narzędzi mobile marketingowych.

Zagadnienia jakie poruszane będą podczas prelekcji to między innymi strony i aplikacje mobilne, kody QR, NFC, rozszerzona rzeczywistość, Social Media w mobile, m-commerce, geolokalizacja, oraz konkretne wykorzystanie marketingu mobilnego w branżach: turystycznej, hotelarskiej, restauratorskiej, rozrywkowej i wielu innych.

Konferencja w szczególności przeznaczona jest dla marketerów reprezentujących branże: HoReCa, turystyczną, handlu detalicznego, rozrywkową, bankową oraz wszystkie te, gdzie marketing mobilny może mieć zastosowanie.

Po pierwszym dniu, przewidziana jest również impreza integracyjno-networkingowa dla widzów oraz prelegentów konferencji. Będzie to świetna okazja do odpoczynku po dniu pełnym nowych informacji, jak również możliwość do nawiązania wielu ciekawych znajomości. Dodatkową atrakcją będzie rozlosowanie wśród uczestników cennych nagród jakimi będą m.in. bezpłatne stworzenie strony mobilnej, kampania banerowa mobile, itp.
Więcej szczegółów i informacji o wydarzeniu możecie znaleźć pod adresem: www.mobiletrends.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *